Polskie firmy motoryzacyjne - Aguri (cz.1)


Aguri to polska marka motoryzacyjna, która powstała z myślą o wyznaczaniu nowych trendów w dziedzinie akcesoriów samochodowych. Jej działalność koncentruje się na projektowaniu i produkcji trzech głównych kategorii produktów:
  • dachowych bagażników bazowych,
  • uchwytów na rowery (montowanych na bagażniku dachowym, bagażniku tylnym lub haku holowniczym),
  • boxów dachowych.

Co wyróżnia Aguri?

Aguri to zespół oddanych pracowników, którzy swoją pracę wykonują z pasją. Począwszy od projektu, poprzez produkcję i kontrolę jakości, aż na dostawie do klienta kończąc. Na każdym etapie pracy wkładają oni swoje serca w realizowane działania, co w połączeniu z ich fachową wiedzą i wysokimi kwalifikacjami szybko przełożyło się na uznanie i wdzięczność szerokiej grupy zadowolonych klientów.

Wszystkie wyroby marki przechodzą szereg rygorystycznych testów, dzięki czemu możecie być pewni, że spełniają najwyższe standardy jakościowe. Podczas tego procesu eliminowane są wszystkie potencjalne usterki oraz niedoskonałości, mogące mieć wpływ na późniejszy komfort użytkowania. Wszystko po to, aby gotowy produkt, który trafi w ręce klientów, był dokładnie tym, czego oczekują. Ich zadowolenie i satysfakcja to nadrzędny cel firmy, dlatego wszelkie procedury kontrolujące jakość przeprowadzane są z zegarmistrzowską precyzją.


Warto zwrócić uwagę na fakt, iż artykuły Aguri tworzone są w nowoczesnym parku maszynowym, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz materiałów najwyższej jakości. Szczególną uwagę zwraca się na trwałość oraz funkcjonalność każdego elementu składowego. Ich dobra jakość zawsze ma przełożenie na wysoki standard produktu końcowego.
 

Bagażniki bazowe Aguri

Dostępne są dwa podstawowe produkty tego typu: Prestige i Runner. Te pierwsze montowane są na relingach standardowych, drugie natomiast na standardowych oraz zintegrowanych. Wszystkie bagażniki znajdziesz w naszym sklepie, co więcej zamówienia na nie realizujemy z darmową wysyłką.

Aguri Runner:Aguri Prestige 

 Aguri Prestige w Motoautko

Uchwyty na rower

Aguri uchwyt na rower


Uchwyty dzielimy na kilka grup, w zależności od miejsca montażu (bagażnik dachowy, bagażnik tylny lub hak holowniczy) oraz możliwej ilości przewożonych rowerów (od jednego do trzech). Wszystkie rodzaje uchwytów Aguri znajdziecie w ofercie Motoautko. Ich wysyłka (tak jak innych  produktów Aguri) jest darmowa.

Boxy dachowe 

Boxy dachowe to nieodłączny element dalekiej podróży. Dzielimy je ze względu na takie cechy jak materiał, kolor, pojemność czy sposób otwierania. Przykładowe boxy dachowe produkowane przez Aguri prezentujemy poniżej:
 AGURI Box dachowy WIND 43 Black Metalik 430l w Motoautko  AGURI Box dachowy WIND 43 Silver Metalik 430l w Motoautko 

Wszystkie boxy dachowe Aguri znajdziesz w naszym sklepie. Ich wysyłka jest oczywiście darmowa.