Tracker – lokalizowanie, śledzenie, monitoring, podsłuch i znacznie więcej


Tracker inaczej lokalizator to w pełni profesjonalne urządzenie służące do lokalizowania pojazdów - samochodów, motorów czy rowerów. Niektóre z tych urządzeń wyróżniają się bardzo małymi wymiarami, które pozwalają na śledzenie położenia osób starszych, dzieci a nawet zwierząt.
Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam przegląd najpopularniejszych dostępnych na rynku trackerów.
 

Lokalizator GPS pozwala w łatwy i kompleksowy sposób monitorować położenie i prędkość pojazdu. Działa dzięki wbudowanemu modułowi GPS w oparciu o istniejący system satelit oraz sieć GSM/GPRS.

Informacje z urządzenia możemy uzyskać poprzez program zainstalowany na komputerze, aplikację na telefon lub prosty system komend SMS.

Informacje z urządzenia możemy uzyskać poprzez program zainstalowany na komputerze, aplikację na telefon lub prosty system komend SMS.
Wystarczy, że ze swojego telefonu zadzwonimy na numer umieszczony w lokalizatorze - urządzenie po krótkim czasie przerwie połączenie i wyśle nam SMS z dokładnym położeniem, linkiem www do map Google oraz aktualną prędkością. Pozwala na podgląd trasy w czasie rzeczywistym dzięki wspieraniu map Google.
Lokalizatory GPS pozwala w łatwy i kompleksowy sposób monitorować położenie i prędkość naszych pojazdów, zwierząt jak również najbliższych. To niezawodne zabezpieczenia antykradzieżowe – pozwalające lokalizować, śledzić, monitorować a nawet podsłuchiwać.
Ich wielofunkcyjność, łatwy montaż oraz wygodna obsługa sprawia, że są to urządzenia dla każdego.
Poniżej przedstawiamy instrukcje obsługi do każdego z trackerów.


Znajdź polską instrukcję do trackera: