O nas – historia firmy – kierunek rozwoju

Sklep internetowy Motoautko
Motoautko rozpoczęło swoją działalność w branży motoryzacyjnej w 2008 roku. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą akcesoriów samochodowych dla Klientów z całej Polski.
Pierwsze kroki stawialiśmy w Internecie, prowadząc sprzedaż internetową. Bardzo szybko zyskaliśmy grono stałych Klientów i postanowiliśmy otworzyć w 2012 roku swój pierwszy sklep stacjonarny – mieści się on w Warszawie, przy ulicy Grochowskiej 172.
Motoautko rozwijało się w bardzo szybkim tempie, osiągając po kilku latach status jednej z największych w Warszawie firm zajmujących się sprzedażą akcesoriów samochodowych.
W związku z dużym zainteresowaniem ze strony Klientów otworzyliśmy drugi sklep stacjonarny – przy ulicy Anecińskiej 23 na warszawskiej Białołęce.

Profil sprzedaży
Motoautko to wiodący polski sklep internetowy, posiadający swoją siedzibę w Warszawie.
Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z użytkowaniem samochodu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły w następujących kategoriach:
- bagażniki samochodowe (bazowe i rowerowe)
- chemia i oleje
- diagnostyka samochodowa
- dywaniki
- łańcuchy
- foteliki dziecięce
- plandeki
- pokrowce samochodowe

Nasi sprzedawcy są do dyspozycji naszych Klientów, udzielając profesjonalnych porad i podpowiedzi wszystkim osobom nie znającym się na wielu skomplikowanych aspektach:
- dopasowania i montażu bagażnika
- dopasowania i montażu pokrowców
- dopasowania i montażu łańcuchów śniegowych
- dopasowania i montażu plandek
- diagnostyki samochodowej

Współpracujemy z takimi producentami jak:
Sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi Motoautko

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę takich firm jak:
Motoautko i marki jakie reprezentuje

Decydując się na współpracę z Motoautko, otrzymają Państwo nie tylko unikatowe produkty, ale także solidność, rzetelne doradztwo, jasną politykę handlową oraz pewność szybkich dostaw.

Blog sklepu Motoautko
Kierunek rozwoju
Firma jest ukierunkowana na stały rozwój we współpracy z solidnymi producentami. Nasze plany zakładają współpracę zarówno z zagranicznymi, jak i krajowymi dostawcami. Wierzymy, że dalsza inwestycja w polskie firmy wesprze rodzimą gospodarkę.

Podstawowy fundament Motoautko to młody, pomysłowy zespół, który jest siłą napędową w tworzeniu całego projektu. Nasza firma wierzy w ogromny potencjał drzemiący w tym pokoleniu, w zamian oferując mu szanse rozwoju.

Skupiamy się na stałym udoskonalaniu standardu obsługi oraz szybkości realizacji zamówień. Chcemy, aby nasze propozycje jak najlepiej odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Głównie stawiamy na jakość i oryginalność asortymentu. W związku z tym stale rozszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty, śledząc najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej.

W naszej opinii najważniejszym partnerem firmy jest Klient. Staramy się, aby każdy był zadowolony z proponowanych usług oraz zakupionego produktu.

Plany firmy zakładają ekspansję rynków zagranicznych oraz budowę sieci kontaktów z partnerami handlowymi z całego świata.

Blog internetowego sklepu Motoautko

Nasza wizja i idea biznesowa

Misja:
Zagwarantowanie wyposażenia aut naszych Klientów w produkty najwyższej jakości.

Wizja:
Być największym polskim sklepem internetowym w branży motoryzacyjnej, zachowując przy tym prokonsumencką postawę.