SmartPTG – zakup samochodu nigdy nie był tak prostyRynek pełen jest mierników, które podają przekłamany wynik. Zamiast pomóc przy zakupie auta i dokonaniu diagnozy powłoki lakierniczej, jedynie przeszkadzają. Wraz z urządzeniami z najwyżej półki, obok jakości, w parze idzie również cena. Co w sytuacji, gdy chcemy dobry i precyzyjny miernik, który nie uszczupli naszego portfela? Z pomocą przychodzi innowacyjny SmartPTG – pierwszy tak zaawansowany i bezprzewodowy miernik lakieru.


SmartPTG – co to właściwie jest?

SmartPTG to nowoczesny miernik grubości lakieru II generacji z inteligentnym systemem pomiaru i interpretacją wyników na żywo. Jego zaawansowana i innowacyjna konstrukcja, wraz z połączeniem z telefonem, daje ogromne możliwości, które są nieosiągalne dla klasycznych mierników. Szereg usprawnień oraz innowacji sprawi, że użytkownik z łatwością zbada grubość danej powłoki lakierniczej.Czym SmartPTG wyróżnia się na tle konkurencji?

Przede wszystkim jako jedyny w celu uzyskania informacji o pojeździe wykorzystuje wielostopniowy System Analizy Powłoki Lakierniczej – SAPL, który, w połączeniu ze skanerem odczytującym 10 pomiarów na sekundę, daje niezwykle precyzyjne wyniki. Inteligentny miernik rozpozna również, jakie bada podłoże, a wszystko wyświetli w czytelnej formie na ekranie Twojego telefonu!

Przyjazny dla użytkownika!

Urządzenie powiadomi Cię o stanie naładowania baterii, automatycznie wyłączy się w okresie bezczynności, a także zapamięta do 5 000 pomiarów – z podziałem na kategorie i czas ich wykonywania! Dwa tryby pracy ułatwiają obsługę, a niewielki, opływowy kształt pozwoli zmieścić miernik nawet w kieszeni. 
Nie wiesz, jak zabrać się do badania?

Nie przejmuj się. SmartPTG to urządzenie dla każdego nawet dla najmniej obeznanego fana motoryzacji. Aplikacja podpowie Ci, w których miejscach najczęściej dokonywane są poprawki lakiernicze oraz wskaże sugerowane punkty pomiaru. Boisz się, że w trakcie rozmowy ze sprzedawcą zapomnisz o czymś istotnym? Przewodnik zakupowy zapamięta wszystko za Ciebie. Wszystkie niezbędne do wykonania kroki są spisane w jednym miejscu – specjalnie dla Ciebie!
Inwestycja, nie wydatek

Produkt o ogromnym potencjale musi być wciąż udoskonalany. Kupując SmartPTG dostajesz dostęp do bezpłatnych aktualizacji usprawniających działanie miernika. Zainstaluj oprogramowanie na dowolnej liczbie urządzeń z dowolnym systemem! Nawet w momencie zmiany telefonu, miernik wciąż pozostaje z Tobą. W przeciwieństwie do klasycznych mierników, masz wpływ na dalszy rozwój i nowe funkcjonalności.

Polska produkcja – gwarancja jakości

Każdy miernik produkowany jest w Polsce z największą starannością. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii SMD sprawi, że SmartPTG będzie służyć Ci bezawaryjnie przez wiele lat.

Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją urządzenia