8 Uchwytów Rowerowych WARTYCH TWOJEJ UWAGI


Wraz z nadchodzącym latem rozpoczynamy sezon rowerowy. Dla wielu z nas wypoczynek bez dwukołowca to czas stracony. Jak zatem szybko i bezpiecznie przetransportować rowery? Przed Tobą spis najlepszych na rynku bagażników rowerowych na dach, klapę oraz hak.AMOS TYTAN:

 Amos Tytan 2

Amos Tytan to propozycja idealna dla rodziny 2+1 i 2+2. Platforma rowerowa montowana jest na hak holowniczy. Dostępna jest w wersji na dwa, trzy lub cztery rowery. Dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu konstrukcja daje możliwość przewożenia innych bagaży z zachowaniem maksymalnego uchwytu. Amos Tytan to platforma przyjazna dla użytkownika – jest wyposażona w funkcję uchyłu ułatwiającą komfortowy dostęp do bagażnika auta.


ATERA GIRO AF:
 Atera Giro AF

Giro AF to bagażnik rowerowy niemieckiej firmy Atera pełen innowacyjnych rozwiązań. Wyjątkowa konstrukcja uchwytu sprawia, że rower praktycznie sam ustawia się we właściwej pozycji na dachu samochodu. Niska waga własna oraz perfekcyjne zabezpieczenie dwukołowca podczas transportu to główne cechy Giro AF. Gumowe materiały skutecznie eliminują jakiekolwiek obtarcia, sprawiając, że nasz rower pozostaje w nienaruszonym stanie nawet po bardzo długiej podróży.


AGURI TOUR:

 Aguri Tour 2


Aguri Tour 2 to poręczny i lekki uchwyt rowerowy montowany na klapie bagażnika. Propozycja idealna dla osób nieposiadających belek bazowych ani haku holowniczego. Tour wyposażone zostało w wysokiej jakości elastyczne paski zabezpieczające ładunek oraz pozwalające na jego przesuwanie. Podobnie jak Atera, Aguri postawiło na zapewnienie największego bezpieczeństwa. Dzięki temu rowery oraz karoseria samochodu pozostają nienaruszone.


AMOS 3:


 Amos 3

Amos 3 to owoc wielu lat ciężkiej pracy. Amos-Bis uchwyt rowerowy 3 to mocny, prosty bagażnik rowerowy do montażu na bagażniku bazowym. Połączenie aluminium oraz stalowych ramion chwytających rower gwarantuje stabilność przy zmniejszonym ciężarze.
Godnym zauważenia jest fakt, iż jako jedyny w swojej grupie cenowej posiada zamek antykradzieżowy zabezpieczający rower.


ATERA GIRO SPEED ALU:

 Atera Giro Speed
Pierwszy w zestawieniu uchwyt, w którym rower montuje się za przedni widelec. Takie rozwiązanie pomogło obniżyć środek ciężkości, przez co rower trzyma się wyjątkowo stabilnie. Dzięki nowemu mechanizmowi montowania roweru, ergonomicznie zaprojektowanej gałce oraz banalnie regulowanej podstawie pod koła, użytkownik zyskuje nie tylko bezpieczeństwo, ale również szybkość i łatwość montażu.


THULE VELOSPACE:

 Thule VeloSpace
Za uchwytem VeloSpace stoi przede wszystkim klasowa marka – Thule to największy na świecie producent bagażników samochodowych. Dzięki temu za jego ceną stoi najwyższa jakość i pewność, że sprzęt został w 100% dostosowany do oczekiwań użytkownika. VeloSpace charakteryzuje się uniwersalnością – pasuje do wszystkich rodzajów rowerów (od elektrycznych poprzez fatbike aż po rowerki dziecięce). Innowacyjne i pomysłowe zastosowanie uchylnej stopki umożliwia pełne otwarcie tylnej klapy i łatwy dostęp do bagażnika samochodu.

PERUZZO SIENA:

 Peruzzo Siena
Odchylany bagażnik na hak Peruzzo Siena to flagowy produkt włoskiej firmy. Podobnie jak w uchwycie VeloSpace charakterystyczną cechą jest odchylany moduł, umożliwiający łatwy dostęp do bagażnika i pełny zakres ruchu tylnej klapy. Wysoka jakość tego uchwytu dowodzi, że włoska motoryzacja to nie tylko Ferrari.


AGURI ACUDA: 

 Aguri Acuda
Aguri Acuda to nowoczesny, uniwersalny i niezawodny bagażnik rowerowy. Odpowiednio wyprofilowany uchwyt do ramy umożliwia zamontowanie na bagażniku Acuda praktycznie wszystkich rowerów: górskich, miejskich, trekingowych, crossowych, kolarzówek itd. Podwójne zabezpieczenie antykradzieżowe doskonale chroni przed utratą sprzętu. Podsumowując, Aguri Acuda to wysokiej klasy bagażnik w przystępnej cenie.