Prezent dla Niej - TOP 10 produktów 
Okres przedświąteczny jest dość stresującym czasem. Zgodnie z tradycją pragniemy uszczęśliwić naszych bliskich. Towarzyszy nam szereg pytań: Czy prezent się spodoba? Czy nie będzie zalegał na dnie szafy? Czy wywoła szczery uśmiech? Zaczynając od Mikołajek, kończąc na Świętach Bożego Narodzenia towarzyszy nam ciągła wątpliwość. Każdy mężczyzna głowi się nad prezentami i upominkami dla swoich najbliższych. Panowie wyrywają sobie włosy z głowy zastanawiając się, jak uszczęśliwić tą najbardziej wymagającą część rodziny - kobiety.


Wychodzimy naprzeciw potrzebom mężczyzn i przedstawiamy: TOP 10 prezentów dla niej - czyli dziesięć propozycji produktów, które uszczęśliwią kobietę.
Zapięcie pasów bezpieczeństwa jest obowiązkiem kierowcy jak i pasażera. Na myśl o wpijających się pasach, nie jedna osoba ma dreszcze. Poduszki zmniejszą nacisk pasa i zadbają o komfort jazdy. Charakteryzuje je uniwersalny rozmiar i łatwość montażu. Warto dodać, że produkt dostępny jest w 6 kolorach.
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]

2.Ramka na zdjęcie Pink Flower. Cena: 10,00 zł.


Ramka na zdjęcie jest miłym upominkiem, dzięki któremu możemy spersonalizować samochód i dodać mu odrobiny charakteru. Montaż ramki nie jest trudny - przytwierdzamy ją na taśmę dwustronnie przylepną. Panowie - pamiętajcie, że do ramki warto dorzucić wspólną fotografię, aby kobieta pamiętała, przez kogo została obdarowana. 
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]


W jej aucie zawsze są jakieś napoje. Wiesz, że jest kawoszem i nie może obejść się bez ulubionej espresso rano i latte macchiato z podwójnym mlekiem po południu. Zadbaj o jej komfort jazdy i bezpieczeństwo. Skończ z butelkami pod siedzeniem i kubkami na kokpicie. Uchwyt na napoje jest ergonomicznie wykonany i rozszerzany - może pomieścić kubek czy puszkę do maksymalnie 75 mm średnicy. Wystarczy przymocować go do szyby w samochodzie za pomocą mocnej przyssawki i już można go używać. Istotną informacją jest fakt, że prezent pasuje do wszystkich modeli samochodów
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]

  


Praktyczny prezent idealny dla eleganckiej kobiety. Panujący w pracy dress code, czy też częste podróże, zobowiązują panie do nienagannego wyglądu. Zadbaj, aby czas poświęcony przy żelazku nie został  zmarnowany. Dzięki wieszakowi na ubrania stan ubrań twojej kobiety zostanie nienaruszony. Zaletą tego produktu jest łatwość montażu, solidne wykonanie i elegancki wygląd.
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]


Każdemu z nas zapala się czerwone światełko w głowie, gdy widzimy czerwony słupek baterii. Trasa do pracy to idealny czas, żeby doładować swój telefon. Zadbaj, aby twoja kobieta nie musiała troszczyć się o stan swojej baterii. Podaruj jej ładowarkę samochodową, zaoszczędzając jej troski o kolejne nieodebrane połączenia. Ładowarka oprócz dwóch gniazd USB posiada również wejście do gniazda zapalniczki. 
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]
 
6. Uchwytna telefon GPS PDA MP3 MP4.  Cena: 32,99 zł  
 


Twoja kobieta nie rozstaje się z telefonem? W czasach wszechobecnej technologii trudno się bez niego obejść, zwłaszcza podczas podróży - warto więc pomyśleć o uniwersalnym uchwycie na gadżety. Zdecydowanym plusem produktu jest łatwy montaż oraz wszechstronne zastosowanie dla wielu produktów. 
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ] 

  
Kobiety lubią wykonywać wiele czynności w tym samym czasie - tak są zaprogramowane. Prowadzenie samochodu i nadrabiane telefonicznych zwierzeń z przyjaciółką czy mamą są czymś naturalnym. Zadbaj o komfort tej rozmowy. Dzięki zestawowi głośnomówiącemu wzrok skupiony będzie na drodze, a dłonie na kierownicy.  Zdecydowanymi plusami urządzenia są regulacja głośności, wybieranie głosowe oraz możliwość oddzwaniania na ostatnie nieodebrane połączenie. 
Z tym zestawem rozmowa telefoniczna może trwać aż 20 godzin.
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]

8. TrackerLokalizator GPS TK102-2B. 
Cena: 159.99 zł 
 


Małe urządzenie, które może ułatwić życie niejednego kierowcy. Lokalizator GPS pozwala w łatwy sposób monitorować położenie i prędkość pojazdu. Jest niezastąpiony w prywatnym aucie jako niezawodne zabezpieczenie antykradzieżowe - pozwala zlokalizować samochód w każdej chwili. Dzięki swoim małym wymiarom i wbudowanym funkcjom jest idealny także jako dyskretny lokalizator dla zwierząt, dzieci lub osób starszych. Warto zauważyć, że urządzenie pomoże również znaleźć samochód na ogromnym parkingu. Lokalizator nie musi zawsze pozostawać w aucie - może się też znaleźć w jej ulubionej torebce od światowego projektanta.
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ]

Prezent idealny dla fanów muzyki. Radio samochodowe CDE-180 RR jest niedrogim rozwiązaniem w rozmiarze 1DIN, podnoszącym jakość dźwięku. Kluczowym atutem produktu jest proste podłączanie urządzeń dzięki przednim gniazdom USB i AUX. Dzięki gniazdom możliwe jest podłączenie również dodatkowych urządzeń. Podepnij urządzenie pamięci masowej takie jak pendrive lub dysk twardy USB i umil czas podróży swoich bliskich ulubioną playlistą.
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ] 

10. Yanosik GT Asystent KierowcyCena: 399,00 zł.Legalny w Polsce antyradar jest przydatnym urządzeniem dla każdego kierowcy. Yanosik GT to innowacyjny asystent kierowcy, pozwalający w pełni legalnie i komfortowo otrzymywać informacje o bieżącej sytuacji na drodze. Uruchamiany bez zbędnej instalacji - zasilany jest przy pomocy złącza microUSB. Dodatkowo posiada wbudowaną kartę SIM oraz małą baterię umożliwiającą przepięcie urządzenia w samochodzie bez konieczności wyłączania. Plusem urządzenia jest sygnalizacja w formie głosowych oraz graficznych komunikatów o zagrożeniach na drodze. W małym pudełeczku kryje się dostęp do automatycznie uaktualnianej bazy fotoradarów oraz do aktywnej społeczności. Korzysta z niej 400 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, wysyłających 3 MILIONY zgłoszeń. Ważna informacja: urządzenie wymaga opłacenia abonamentu w wysokości 99 PLN brutto na rok (abonament nie jest wliczony w cenę zakupu urządzenia). Ten prezent na pewno przyda się każdemu kierowcy. 
link do produktu: [KLIKNIJ TUTAJ] 

Wśród tych produktów na pewno znajdziesz idealny prezent dla kobiet w swojej rodzinie. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci dobrać gadżet idealny dla ważnej dla ciebie kobiety.