Recenzja organizerów firmy Stayhold prosto z Irlandii!


Masz problem z utrzymaniem porządku w bagażniku? Denerwują Cię wiecznie porozrzucane przedmioty? Przestawiamy organizery Stayhold!
Złościsz się na poplamioną tapicerkę i dywaniki, co jest wynikiem braku utrzymania artykułów spożywczych na miejscu? Seria Stayhold jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To niezwykle praktyczny zestaw organizerów i akcesoriów do bagażnika. Dzięki nim bez problemu przewieziesz swoje zakupy i zagospodarujesz przestrzeń bagażnika.

Organizery są sprzedawane w pojedynczych elementach oraz w zestawie Super Pack. Wedle uznania można nabywać kolejne części.

Występują w dwóch kolorach:
- Pomarańczowym
- Szarym
http://motoautko.pl/firm-pol-1421334004-Stayhold.html
Elementy:

Stayhold Classic jest największym elementem tego zestawu wykonanym z tworzywa sztucznego. Przystosowany został do przedmiotów o dużych gabarytach – utrzymuje produkty do 150 kg. Zastosowany system mocowania na rzepy sprawia, że w łatwy i szybki sposób montuje się go w dowolnym miejscu bagażnika.

Stayhold Mini – jest mniejszą wersją klasycznego organizera. Składa się z dwóch mniejszych podpórek o wysokości 12 cm. Pozwala zorganizować przestrzeń w mniejszych bagażnikach i przy fotelach. Utrzymuje produkty do 45 kg.

Paski Utility Straps – wykonane zostały z tkaniny polipropylenowej i zakończone klamrą. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie dla przedmiotów. Funkcjonalność pasków pozwala na samodzielne wykorzystanie ich w różnych sytuacjach (na przykład do przewożenia drewna czy innych elementów wymagających wiązania).

Paski Quick Straps – to małe elastyczne paski zakończone rzepami. Są alternatywą do mocowań w elementach plastikowych. Zapewniają bezpieczeństwo przewożenia takich przedmiotów jak np. szklane butelki czy chemia kosmetyczna. Dzięki swojej elastyczności łatwo dopasować je do kształtu i wielkości przedmiotu.

Zestaw Stayhold Super Pack zawiera:
- 1x Stayhold Classic
- 2x Stayhold Mini
- 2x Paski Quick Straps
- 2x Paski Utility Straps


Ceny:
Za najmniejszy element zapłacimy ok. 17 zł, a za zestaw Super Pack ok. 120 zł.

Dla kogo będą przydatne?


Drodzy Panowie!
Lubicie majsterkować? Często przewozicie przedmioty w bagażniku? Boicie się o czystość waszych tapicerek i dywaników? Ten produkt jest dla Was! Organizery odnajdą swoje zastosowanie zarówno przy przewozie artykułów spożywczych, skrzynek na narzędzia, jak i toreb sportowych czy chemii samochodowej.


Drogie Panie!
Stayhold jest idealny także dla was. Świetnie sprawdza się przy zabezpieczaniu torebki. Wsiadając do samochodu często ląduje ona na siedzeniu pasażera, a podczas hamowania...zawartości można szukać po całym samochodzie.
Mniejsze podpórki pozwolą przytwierdzić ja do welurowego dywanika z przodu samochodu, a także między siedzeniami. Oprócz komfortu jazdy zapewnia porządek i bezpieczeństwo.


Zalety:
- Solidne mocowanie na rzepy
- W skuteczny sposób zabezpiecza produkty przed przesuwaniem się
- W zestawie znajdują się multifunkcyjne paski
- Możliwość wyboru koloru (pomarańczowy lub szary)
- Łatwy w czyszczeniu

Wady:
- Zbyt mała ilość pasków z zestawie
- Zastosowanie ogranicza się tylko do materiałowej maty
- Mały wybór rozmiarów (dwa rodzaje)

Nagrody przyznane serii Stayhold:
1) Intertrade Seedcorn
2) Irish Best Young Entrepreneur (IBYE)
3) Bank of Ireland Startup Awards
4) Fingal Chamber of Commerce and the Local Enterprise Office Fingal

Podsumowanie
W naszej opinii organizery Stayhold są bardzo prostym i praktycznym sposobem przechowywania i organizacji rzeczy w Twoim samochodzie. To uniwersalne rozwiązanie i z pewnością zadowoli szerokie grono użytkowników. Oprócz funkcjonalności należy zwrócić uwagę na ciekawy, nowoczesny wygląd oraz jakość zastosowanych materiałów.
Klienci na całym świecie przekonują się do zastosowania takich akcesoriów w swoich samochodach. Na tegorocznych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie seria Stayhold okazała się bezsprzecznym hitem, który zgromadził wokół siebie dużą rzeszę zainteresowanych.

Nareszcie Twój bagażnik będzie uporządkowany!